Léto s dronem. Užijte si ho na maximum!

Léto s dronem

Pohoda, zábava, dobrodružství a legrace. To jsou synonyma léta, pokud ho uchopíte za ten správný konec. Ať se v létě vydáte kamkoliv a budete trávit čas s kýmkoliv, s dronem si ho můžete užít na maximum.

Další rozměr zábavy

Už samotné natáčení a pořizování snímků s dronem je zábava. Léto s dronem dostane nový rozměr. S trochou zručnosti a dronem RTF zvládne vytvořit skvělé záběry téměř každý. Stačí nabrat trochu zkušeností a možná v sobě objevíte mimořádný talent. Letecké snímky sami o sobě slibují úchvatné pohledy, krapet romantiky i dobrodružství.

Nečekané objevy

Dron je ideálním společníkem na cesty, přesto pro úchvatné snímky nemusíte chodit daleko. Žádná krajina není tak obyčejná, jak to vypadá ze země. S dronem odhalíte skrytá zákoutí přírody, ale můžete s ním objevovat i originální architektonické objekty.

Vodní hladina je z ptačí perspektivy vždy ještě poutavější. Svědčí o tom i záběry z pláží, které jsme vám přinesly již v jednom z předchozích článků. Jen si musíte dát pozor, aby vám dron nespadl do vody. Ne každý dron je totiž vodotěsný.

Drony nabízí také prostor pro akci, umí netradičně zachytit i sportovní počinyadrenalinové zážitky. Cokoliv vás napadne…

Jen si dejte pozor na základní bezpečnostní pravidla.

Vemte rozum do hrsti

Pokud dron využíváte pro rekreační účely, nemusíte mít žádné speciální osvědčení. Přesto můžete časem přijít na to, že s dronem se dá i vydělávat, pak budete potřebovat pilotní licenci. Právě s jejím vyřízením vám může pomoct tým dronim prostřednictvím své dron akademie.

S dronem také nemůžete létat všude, někde si však můžete zařídit výjimku a povolení k létání, i s tím můžeme pomoci. Vždy je však povolení k létání dostupné pouze pro profi piloty.

Pro hobby i profi piloty platí základní bezpečnostní pravidlo: Než vzlétnete, vždy přemýšlejte. Dron je skvělá hračka, ale skýtá i určitá nebezpečí. Nikdy proto nelétejte v těsné blízkosti lidí. Mohlo by se stát třeba to, že se vrtule dronu zamotá do vlasů…

Tagy:
Komentáře