The Drone Man: Seznamte se!

The Drone Man

The Drone Man má na Instagramu téměř 34 tisíc sledujících. Je to jeden z influencerů, kteří inspirují ostatní. V tomto případě jde o inspiraci v oblasti dronů a jejich kreativního využití. The Drone Man v praxi ukazuje, jak úchvatné záběry, videa a fotografie se dají pořídit prostřednictvím dronu. Na Instagram jsou takové snímky jako stvořené.

Kdo to je The Drone Man?

Pod instagramovým profilem The Drone Man působí Adam Krowitz z australského Sydney. Je to tvůrce obsahu, umělec s mimořádným estetickým cítěním a smyslem pro dobrodružství. Je to také cestovatel, který navštěvuje ta nejkrásnější místa na planetě, aby je dokumentoval ze vzduchu i ze země. Je to také pilot dronu, který se může pochlubit více než 10 roky zkušeností s produkcí, především fotografií a videa z oblasti lifestyle.

Na Instagramu působí od roku 2016 a vedle atraktivních obrázků nabízí lidem i praktické tipy na to, jak fotit a natáčet s drony. Předává dál to, co se sám naučil v praxi při natáčení a fotografování se svým dronem – DJI Phantom 4 Pro. Instagramové posty navíc doplňuje osobními komentáři a popisem, který připomíná zápisky deníku.

Svůj styl sám Adam hodnotí jako minimalistický, ale současně poutavý pro oči. Jeho úspěch potvrzuje nejenom počet sledujících, ale také spolupráce s takovými značkami jako Ford, Porsche, Toyota, Microsoft, Fox Sports, Shick, UTS, Merivale aj.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adam Krowitz (@thedroneman),

Kde bere inspiraci?

The Drone Man se údajně učí sám ze svých snímků, ke kterým se na Instagramu vrací, aby si znovu četl své komentáře. Přestože je on sám inlfuencerem, který ovlivňuje ostatní, i Adam čerpá inspiraci od jiných tvůrců. Každý den sleduje zajímavé instagramové účty nebo YouTube kanály, aby si rozšiřoval obzory a povzbuzoval svoji vlastní kreativitu. Díky inspiraci od jiných dokáže lépe předem rozeznat, jaké nápady mají potenciál a jaké ne. Může snáze posoudit, jaké snímky budou vypadat dobře a jaké dobře vypadat nebudou bez toho, aby je musel skutečně udělat.

Inspiraci nabízí i instagramový profil dronim.

Komentáře