Modulární dron postavený ze dřeva

Modeláře a konstruktéry dronů zcela určitě nepřekvapíme, ale kolik z vás ostatních vidělo létat dron ze dřeva, ať už u nás nebo v zahraničí?

Aerowood – dron vyrobený ze dřeva

Na trhu je spousta produktů, které se běžně vyrábějí ze dřeva. Hodinky, rámečky na brýle, dokonce i některá elektronika, jako například klávesnice. Takže proč by nemohl existovat DIY dron sestavený ze dřeva?

Přesně o to se pokusila americká společnost SirTeen, která publikovala svůj unikátní projekt na portálu Indiegogo a vysbírala na něj od dobrovolných dárců obdivuhodných 20 457 dolarů.

Aerowood: The Marvelous Modular Wooden Drone - sestavení

Aerowood: The Marvelous Modular Wooden Drone

Tvůrcům se nakonec skutečně povedl úctyhodný výtvor, který se dá již dnes pořídit v několika variantách. Varianta s ovladačem začíná na 169 dolarech. Ve videu je hezky vidět, jak se dron skládá a samozřejmě letí. Zdá se, že pro šikovné české modelářské ruce to nebude žádný velký problém.

Za nás skvělá práce!

 

Dokázali byste sestavit dřevěný dron ? 

Zvládli byste vy sami poskládat takový dron nebo jej máte dokonce postavený? Neváhejte se pochlubit svým výtvorem. Pošlete nám třeba video, protože tady v Dronimu vaše úsilí na 100% oceníme. A pokud byste chtěli poradit, nebojte se napsat našim stavitelům. Jejich výtvory můžete vidět zde a pokud chcete, můžete jim napsat.

Komentáře