Prezentační fotografie a videa

Využijte nekonečných možností dronů naplno!

Vytváříme prezentační videa a fotografie, mapování libovolných lokalit, kdy na přání zákazníka vypracováváme mapy ve velmi vysokém rozlišení, nebo z mapovaného prostředí vyhotovíme 3D model sloužící k různým účelům, jako jsou např. detailní analýzy prostředí, nebo 3D model sloužící k následné vizualizaci. Požadované lokality mapujeme za pomocí nejmodernější techniky, která je v tomto odvětví bezkonkurenční. Snímanou oblast zaznamenáváme kamerou o rozlišení 42,4 megapixelů, kdy díky této kvalitě G.S.D (Ground sample distance) dosahuje rozlišení 1,6 cm na pixel.

Drony a práce s nimi je pro nás vším a velice nám záleží na tom, aby naši zákazníci využili nekonečných možností naplno. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou číslo jedna, proto jsou naše služby řešeny vždy profesionálně a naprosto individuálně. Ať už s dronem potřebujete vyřídit cokoliv, ozvěte se nám, najdeme pro vás řešení.

PORTFOLIO REFERENCÍ

Nahlédněte pod pokličku práce s dronem

Naši profesionální piloti jsou připraveni na Vaše vizionářské požadavky. Uvědomuje si neustále rostoucí možnosti práce s dronem. My máme piloty i drony Vy máte možnost je využít. Udělejte to dřív, než to udělá Váš konkurent. Ozvěte se nám s Vaší poptávkou, společně najdeme to nejlepší řešení. Buďte průkopníky ve svých oborech!